Розстрочка та кредит

НАШІ ПАРТНЕРИ

ПРИЙМАЄМО ДО СПЛАТИ

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

Copyright © 2018 Ironika. All Rights Reserved

  Розстрочка та кредит - це послуги, які давно стали частиною сучасного життя. Вони дозволяють не відмовляти собі в задоволенні мати річ, яка сподобалась прямо зараз, а платити потім. Купуючи вироби в нашому інтернет - магазині, Ви можете скористатися будь-якою зручною для Вас послугою, як «Миттєвою розстрочка», так і «Оплата частинами». Все що для цього треба - наявність платіжної картки ПриватБанку (універсальна або кредитна), достатній ліміт на карті і всього кілька хвилин часу!

 

  Послуга «Оплата частинами» - це унікальна можливість придбати виріб і оплачувати частинами без комісії банку, терміном до 3 місяців!*

 

  Якщо ж у Вас немає карти ПриватБанку або для оформлення послуг «Миттєва розстрочка» і «Оплата частинами», не виконані інші умови (наприклад, розмір ліміту на карті), Ви можете скористатися послугою «Плати пізніше».

 

  Просто виберіть товар в нашому інтернет - магазині, натисніть кнопку «Плати пізніше» і вкажіть у відчиненому вікні на пакет платежів на 3, 6 або 10 місяців. Натисніть кнопку «Оформити» і заповніть анкету. Після оформлення замовлення Вам надійде дзвінок від менеджера нашого інтернет - магазину для підтвердження замовлення і дзвінок фінансового менеджера, супроводжуючого послугу «Плати пізніше».

 

Вибирайте вподобаний виріб, потім пункт «Миттєва розстрочка» або «Оплата частинами» і прямо зараз радуйте себе покупкою!

 

* Якщо виникли питання з оплатою, звертайтеся до контакт-центру Приват-Банку по телефону 3700.