Переваги роботи у нас

  Кадрова політика згідно Законодавства України

 

  Кадрова політика в компанії базується на дотриманні всіх діючих законодавчих норм і постанов уряду України, а також норм поведінки всередині компанії - корпоративної етики.

  Підприємства під ТМ від ГК Movchaniuk Holding дотримуються їх як при наймі персоналу, так і в період їх діяльності. В рамках законодавства розроблені та діють спеціальні внутрішні документи про проходження випробувального терміну, адаптації співробітника, системі мотивації і надання відпусток.

 

  Регулярне навчання персоналу

 

  Департамент персоналу реалізовує кадрову політику і стратегічні напрямки розвитку персоналу. Навчання персоналу планується за підсумками прозорої системи оцінки персоналу, яка проводиться шляхом оцінки досягнень працівників за визначений період. Також в компанії діє система підвищення кваліфікації персоналу через регулярне професійне навчання і розвиток менеджерських компетенцій.

 

  Позитивний моральний клімат, без прояву дискримінації або неповаги в колективі

 

  Діяльність підприємств під ТМ, ГК Movchaniuk Holding здійснюється на основі беззастережної репутації, поваги до інших культур, гідності і прав людини. Для нас властива доброзичлива і відкрита атмосфера, демократичний стиль управління, шанобливе ставлення один до одного.

НАШІ ПАРТНЕРИ

ПРИЙМАЄМО ДО СПЛАТИ

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

Copyright © 2018 Ironika. All Rights Reserved