НАШІ ПАРТНЕРИ

ПРИЙМАЄМО ДО СПЛАТИ

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

Copyright © 2018 Ironika. All Rights Reserved

  Етапи конкурсного відбору

 

  Наша компанія постійно розвивається, розширює діяльність і відкриває нові напрямки. У зв'язку з цим нам потрібні кращі фахівці і професіонали!

 

  Підбір персоналу на роботу в Movchaniuk Holding здійснюється тільки за результатами професійного конкурсного відбору. Конкурсний відбір на відкриті вакансії в нашу компанію проходить в кілька етапів:

 

  1. подача резюме

 

  Якщо Вас зацікавила будь-яка з вакансій нашої компанії і Ви хочете стати частиною нашої команди, надсилайте своє резюме на ел.адресу, вказаний у вакансії.

 

  За умови, що Ваш досвід і знання будуть відповідати нашій вакансії, з Вами зв'яжеться наш фахівець з персоналу і запросить на інтерв'ю, на якому Ви зможете більш детально дізнатися про вакансії та умови працевлаштування.

 

  Будь-яка інформація про вашу кандидатуру є строго конфіденційною і не буде розкрита третім сторонам згідно Закону про персональні дані. Якщо відповідної вакансії на даний момент в нашій компанії немає, а Ви дійсно хочете працювати в Movchaniuk Holding, направляйте своє резюме та супровідний лист на ел.адресу: HR@ironika.com.ua

 

  У супровідному листі вкажіть Ваше ПІБ та бажану посаду, а також функціональні обов'язки, які Вас цікавлять. Наші фахівці з персоналу зв'яжуться з Вами, при відкритті вакансій, що відповідають Вашому досвіду роботи. Навіть якщо ми не зв'язалися з Вами відразу, Ваше резюме цікаво і важливо для нас!

 

  2. Співбесіда

 

  За підсумками відбору резюме, ми запрошуємо кандидатів на інтерв'ю до відділу персоналу. Перед співбесідою ми пропонуємо кандидату заповнити Особисту анкету.

 

  Етап «Співбесіда» може включати в себе 3 зустрічі з кандидатом:

  - інтерв'ю в відділі персоналу;

  - оцінка професійних знань і навичок;

  - зустріч з безпосереднім керівником.

 

  На зустрічі ми відповімо на Ваші питання про компанії, посади і можливості розвитку всередині компанії.

 

  3. Пропозиція про роботу

 

  Період, протягом якого Ви отримаєте відповідь, ми обговорюємо в ході співбесіди. Зворотний зв'язок за результатами конкурсного відбору ми надаємо через ел.пошту або телефонний дзвінок. Якщо Вас рекомендували представники рекрутингового агентства, саме вони дадуть Вам інформацію про подальші кроки.

 

  Після всіх етапів конкурсного відбору ми робимо пропозицію про роботу кандидату-фіналісту та детально обговорюємо умови роботи, пільги і компенсації, відповідаємо на всі питання, що залишилися, призначаємо дату першого робочого дня.

 

  4. Вихід на роботу і адаптація

 

  Кожного нового співробітника, в перші дні роботи в компанії, ми знайомимо з корпоративними цінностями і правилами, історією та досягненнями нашої компанії. В ході випробувального терміну безпосередній керівник і фахівець з персоналу підтримують «новачка» і допомагають йому адаптуватися в компанії.