Наші місія, бачення ТА цінності...

Ми несемо людям:

 

  — нову якість життя, тому що пропонуємо нашим покупцям широкий вибір ювелірних виробів;

 

  — новий тип відносин «продавець» - «покупець» в магазинах нового формату , де відносини базуються на взаємній повазі , позитиві та результативності процесу;

 

  — нову якість партнерських взаємин, коли партнери відповідальні за обов'язки і результат;

 

  — новий погляд на корпоративні відносини, де кожен співробітник - частина корпоративної команди, а холдинг міцнішає за рахунок зміцнення командного духу компаній;

 

  — нову якість участі бізнесу в житті суспільства, оскільки соціальні проекти Movchaniuk Holding систематичні, узгоджені з соціальною державною політикою і підтримують діяльність державних інститутів у вирішенні нагальних соціальних проблем.

 

 

ЛІДЕРСТВО

Ми виконуємо об'єднуючу роль в діяльності компаній Movchaniuk Holding, направляємо загальні дії до однієї мети. Наша робота передбачає постійний пошук і втілення кращих ідей, які результативні як для засновників, так і для співробітників компаній і суспільства в цілому.

 

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

Ми готові виконувати взяті на себе зобов'язання і нести відповідальність за свої рішення і дії перед тими, хто користується нашими послугами. Ми обережні і прагматичні в рішеннях, розуміючи, що результатом наших дій повинні стати позитивні зміни в бізнесі і в суспільстві.

РОЗВИТОК

Ми готові до сталого розвитку через підвищення професіоналізму кожного співробітника, загальної якості роботи підрозділів і рівня складності наданих Компанією послуг. Ми заохочуємо ініціативу, прагнемо бути відкритими для змін, сприймати чужу точку зору, ділитися з колегами знаннями та досвідом.

 

РАЦІОНАЛЬНІСТЬ

Ми розумно і обгрунтовано організовуємо свою діяльність, реально оцінюємо засоби досягнення спільної мети. Ми орієнтуємося на максимально ефективний результат роботи Компанії з мінімальними затратами часу і коштів.

 

ВІДДАНІСТЬ

Ми ототожнюємо себе з компанією, працюючи, як команда однодумців. Ми цінуємо цілісність колективу як основу спільних зусиль для досягнення цілей компанії.

 

НАШІ ПАРТНЕРИ

ПРИЙМАЄМО ДО СПЛАТИ

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

Copyright © 2018 Ironika. All Rights Reserved